کجا بهتر از وطن برای آقازاده‌ها؟

0

گلونی: کجا بهتر از وطن برای آقازاده‌ها؟

این مهم است که فرزندان سفیرها یک وقت خدای نکرده خارج نشین نشوند. بیایند در وطن خودشان. اصلا کجا بهتر از وطن برای آقازاده‌ها؟

پایگاه خبری گُلوَنی؛ راضیه حسینی: در برنامه‌ی حالا خورشید موضوع جالبی را شنیدم. مهمان برنامه می‌گفت فرزندان سفیران اگر بخواهند در ایران دانشگاه بروند پنجاه درصد هزینه را وزارت امور خارجه پرداخت می‌کند.

حالا باز یک سری حسود می‌گویند چرا تبعیض، و کلی پشت سر این آقازاده‌های بیچاره بدوبیراه می‌گویند.

اگر وزارت امور خارجه هم مثل مجلس برای دانشگاه رفتن فرزندان آقازاده‌ها کمک مالی نمی‌کرد، لابد الان کلی فرزند سفیر چوپان و یا بدتر از آن بیکار داشتیم.

بیچاره‌ها پولشان نمی‌رسد دیگر . مثل ما مردم عادی نیستند که خودمان هم نمی‌دانیم چطوری داریم زندگی می‌کنیم با دلاری که لحظه به لحظه به مرز بیست هزار تومان نزدیک می‌شود.

وزارت امور خارجه برای این‌که بیکاری فرزندان سفیران را حل کند این کمک را به سفیران عزیز کرد. البته این قانون هم نتوانست بعضی از فرزندان را درس‌خوان کند بلکه کمی حرف زدن یاد بگیرند، ولی همه جا بد و خوب دارد دلیل نمی‌شود قانون بد باشد.

حالا این‌که این پول و منابع اگر صرف بچه‌هایی می‌شد که در مناطق محروم در چادر درس می‌خوانند، صرف معلم‌هایی می‌شد که در همان مناطق محروم گاهی با مدرک فوق لیسانس هفتصد تا هشتصد تومان حقوق دارند بهتر بود یا نه اصلا به ما ربطی ندارد.

به آن‌ها چه که کودکی در همین نزدیکی پول کفش و کیف مدرسه ندارد. کفشش پاره شده و از پوشیدنش خجالت می‌کشد.

این مهم است که فرزندان سفیرها یک وقت خدای نکرده خارج نشین نشوند. بیایند در وطن خودشان.

اصلا کجا بهتر از وطن برای آقازاده‌ها؟

پایان پیام

گلونی: کجا بهتر از وطن برای آقازاده‌ها؟

CopyRight Original Article منبع اصلی و رعایت قانون کپی رایت