مشکل کولر برانکو ایوانکوویچ

0

گلونی: مشکل کولر برانکو ایوانکوویچ

الان برانکو ۷۰۰ پیش داده، ماهی هم پنج میلیون می‌ده. تازه صحبت کردیم شارژ ساختمون رو نده، به جاش پیراهن و شورت ورزشی ببره برای اهالی ساختمون. باشگاه پول سرویس کولر خونه‌ی برانکو رو هم نداشت بده.

پایگاه خبری گُلوَنی، محسن فراهانی: به گزارش خبرگزاری‌ها، بوژیدار رادوشویچ که به همراه خانواده‌اش در تهران زندگی می‌کند، برای تمدید قرارداد منزل اجاره‌ای خود با مشکل جدی مواجه شده است.

باشگاه پرسپولیس در پرداخت اجاره‌بهای ماهیانه منزل رادوشویچ تأخیرهای زیادی داشته که از این‌رو صاحبخانه این بازیکن خواهان تخلیه منزل توسط وی شده است.

نکته قابل توجه اینکه رادوشویچ و همسرش علاقه شدیدی به منزل خود دارند و از این‌رو خواسته این دروازه‌بان از مسئولان باشگاه پرسپولیس این است که به هر شکلی شده صاحبخانه‌اش را راضی به تمدید قرارداد کنند.

گفتنی است پس از این ماجرا، نماینده‌ی باشگاه پرسپولیس به همراه رادوشویچ دوره افتاده‌اند و درون بنگاه‌های محل دنبال خانه می‌گردند.

طبق آخرین اطلاعات ما تمام مشاورین املاک محل در جواب نماینده پرسپولیس و رادوشویچ گفته‌اند: «اگه دو تومن جور کنی بذاری رو کرایه‌ت یه خونه خوب دارم برات. اگه نداری هم به سلامت».

مشکل کولر برانکو ایوانکوویچ

طبق گفته‌ی یکی از اهالی محل، نماینده باشگاه پرسپولیس با بغض به مشاورین املاک گفته است:

«داداش ناموساً نداریم. به چی قسم نداریم. الان برانکو ۷۰۰ پیش داده، ماهی هم پنج میلیون می‌ده. تازه صحبت کردیم شارژ ساختمون رو نده، به جاش پیراهن و شورت ورزشی ببره برای اهالی ساختمون. باشگاه پول سرویس کولر خونه‌ی برانکو رو هم نداشت بده. او هم مجبور شد به بچه‌های تیم بگه نوبتی برن و کولرش رو سرویس کنن. محسن مسلمان نرفت، برانکو هم عذرش رو خواست. داداش ناموساً نداریم. تخفیف بده».

پایان پیام

گلونی: مشکل کولر برانکو ایوانکوویچ

CopyRight Original Article منبع اصلی و رعایت قانون کپی رایت