مزایای کارواش برای خودروهای جدید

0

گلونی: مزایای کارواش برای خودروهای جدید

پایگاه خبری گُلوَنی، معین بادپا: در خبرها آمده بود که یک شهروند اصفهانی بعد از تحویل گرفتن خودروی دویست میلیون تومانی، وقتی آن را به کارواش برد، رنگ ماشین ریخت.

ما هم تا وقتی ویدئو را ندیده بودیم باورمان نمی‌شد. اما وقتی ویدئو را دیدیم سریع باور کردیم و سرمان را به نشانه تاسف تکان دادیم.

اما مسئولان آن شرکت خودروسازی چون زرنگتر از ما بودند نه تنها وقتی ماشین را دیدند باور نکردند، حتی وقتی ویدئو را دیدند هم فهمیدند این ویدئو با فتوشاپ درست شده است یا حتی با ابزار نقاشی ویندوز. وقتی هم گفتیم فتوشاپ برای عکس است، گفتند ما با همون فتوشاپ این رو رنگ کردیم، به خاطر همین هم با آب ریخت.

خودروسازان عزیز حق دارند. احتمالا وقتی دیدند هرچقدر قیمت خودرو را بالا می‌برند باز هم برای چند تا خودرو، سایت‌های فروش به طور کامل قطع می‌شود و آمار ثبت نام به میلیون می‌رسد، سعی کردند تا این بار به جای بالابردن قیمت خودرو، از جاهای دیگر بزنند تا شاید سرشان خلوت شود.

کارواش و خودروی جدید

البته این خودش یک آپشن جدید برای خودروهای آتی محسوب می‌شود که هر بار که ماشین را کارواش می‌برند بتوانند تفاوت را احساس کنند.

باور اول رنگ خودرو به طور کامل از بین می‌رود و ماشین انگار تازه از صافکاری بیرون آمده است.

مرتبه دوم اتاق به طور کامل از بین می‌رود و ماشین برای گرمای تابستان آماده می‌شود. پیشنهاد می‌شود برای آنکه حشرات صاحب ماشین را اذیت نکند، روی آن از توری و پشه بند استفاده کنند.

مرتبه سوم احتمال از بین رفتن صندلی‌ها وجود داد که همراه داشتن زیر انداز پیشنهاد می‌شود.

همین مسیر را ادامه دهید، در انتها چند تا پیچ باقی می‌ماند که می‌توان در جعبه‌ای مخصوص به عنوان یادگاری نگه داشت.

اما به همه کسانی که برای خودروی جدید ثبت نام کرده‌اند پیشنهاد می‌شود از همان ابتدا قبل از بردن به کارواش از ماشین‌شان عکس بگیرند و از بیرون بردن خودرو در ایام پاییز و زمستان به دلیل احتمال بارش باران جلوگیری کنند.

پایان پیام

گلونی: مزایای کارواش برای خودروهای جدید

CopyRight Original Article منبع اصلی و رعایت قانون کپی رایت