به سلامتی نخ ۱۰۰ درصد گران شد

0

گلونی: به سلامتی نخ ۱۰۰ درصد گران شد

وقتی می‌گویند نخ گران شد می‌دانید یعنی چی؟

پایگاه خبری گُلوَنی، محسن فراهانی: «امیر قدیمی‌نژاد، رئیس اتحادیه بنکداران و طاقه فروشان پارچه: مواد اولیه صنعت از جمله نخ و رنگ بسیار گران شده و همین هم موجب شده است تا بر روی محصولات نیز ۴۰ درصد افزایش قیمت اعمال شود.

قیمت نخ ۱۰۰ درصد بالاتر رفته و بدتر این که جلوی ترخیص رنگ و نخ از گمرک را گرفته‌اند و همین موجب کمیابی این کالا شده است.»

اسفناک‌تر از این خبر دیگر منتشر نخواهد شد. وقتی می‌گویند نخ گران شد می‌دانید یعنی چی؟

متن زیر را بخوانید تا با اتفاقات ناگواری که انتظارمان را می‌کشد آشنا شوید. همین‌قدر بگوییم که دیگر کارمان تمام است.

نخ، مهم‌ترین و استراتژیک‌ترین محصول موجود در بازار است. نخ آبروی ماست اگر نخ نباشد ما هم نخواهیم بود.

نخ اگر نباشد خشتک‌مان را چه کنیم؟ با خشتک چاک خورده مگر می‌شود سر کار رفت؟ اگر سر کار نرویم پول نداریم که غذا بخریم و بخوریم. غذا نخوریم می‌میریم.

همین الآنش سرمان می‌خورد به دیوار و یک وجب چاک می‌خورد. می‌رویم دکتر یک چسب زخم می‌زند برایمان.

نخ گران شد

حالا تصور کنید طرف شکمش را باز کرده‌اند تا آپاندیسش را عمل کنند. به هوش می‌آید و می‌بیند شکمش همچنان باز است. وقتی از دکترش علت را می‌پرسد، می‌گویند نخ بخیه گران شده است. خودت با کاموایی، سیم مفتولی چیزی بدوزش. پس وقتی شکم‌مان باز باشد می‌میریم.

نخ اگر نباشد آمار سرقت نخ و تولیدات وابسته افزایش می‌یابد. یهو به خودمان می‌آییم و می‌بینیم وسط مترو، شلوار و پیراهن و دیگر متعلقات‌مان را دزدیده‌اند. حالا بدون شلوار و پیراهن می‌شود زندگی کرد اما بدون دیگر متعلقات قطعا می‌میریم.

نخ اگر نباشد برخی‌ها نمی‌توانند دهان مخالفین‌شان را بدوزند. پس آن‌ها را می‌کشند.

اما مهمترین عامل نابودی نسل بشر

نخ اگر نباشد ته جیب‌مان سوراخ می‌شود و نمی‌توانیم آن را بدوزیم. ته جیب‌مان را نتوانیم بدوزیم، گور بابای پول و سوئیچ ماشین، موبایل‌مان گم می‌شود. و در این گرانی مگر می‌شود موبایل خرید؟ قطعا کارمان تمام است.

پایان پیام

گلونی: به سلامتی نخ ۱۰۰ درصد گران شد

CopyRight Original Article منبع اصلی و رعایت قانون کپی رایت