عزیزانم هنگام نشستن, بزرگان و ریش سپیدان را بر خود مقدم بدانید.(کوروش کبیر)
خوش آمدید - امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷
خانه » مدل لباس دخترانه » چگونه اول هفته پر انرژی داشته باشیم؟

اطلاعیه سایت

چگونه اول هفته پر انرژی داشته باشیم؟

چگونه اول هفته پر انرژی داشته باشیم؟

فان نیوز :

چگونه اول هفته پر انرژی داشته باشیم؟

چگونه اول هفته پر انرژی داشته باشیم؟

by ادامه مطلب

شاید برای عده ای شروع اول هفته کار دشواری باشد و به پایان رسیدن تعطیلات آنها را بی انگیزه خواهد کرد و این امر می تواند میزان کیفیت و اثربخشی افراد را در روز اول هفته کاهش دهد بنابراین شما می توانید با انجام برخی فعالیت ها انگیزه بیشتری را در خود ایجاد کنید.

 shanbe 2 - چگونه اول هفته پر انرژی داشته باشیم؟

۱- انجام کارهای ساده  آسان در اول هفته:

برای شروع اولین روز هفته و کاهش بی انگیزگی می توانید از کارهای ساده و راحت شروع کنید تا انرژی بیشتری داشته باشید. برای انجام کارهای پیچیده تر شما نیاز به تمرکز دارید پس سعی کنید این دسته از کارها را در اواسط هفته یا در ساعات پایانی روز شنبه انجام دهید و انجام دادن یک کار ساده به طور کامل احساس آرامش بیشتری را به شما خواهد داد.

shanbe 3 - چگونه اول هفته پر انرژی داشته باشیم؟

۲- انجام فعالیت های چالش انگیزه در اول هفته:

انجام دادن فعالیت هایی که با چالش همراه هستند تنوع و انگیزه بیشتری را در شما ایجاد می کنند این دسته از فعالیت ها دارای قدرت پتانسیل هستند و موجب تحرک و عدم بی حوصلگی می شوند. فعالیت های چالش انگیزی را انتخاب کنید که دور از تنش و استرس باشند.

۳- دور شدن از خستگی در طول روز:

این روش را می توانید در تمام روزهای هفته به کار بگیرید عمل کردن به آن در اولین روز از هفته می تواند تأثیرات مطلوب تری داشته باشد از راه های مختلفی برای مقابله با خستگی در طول روز استفاده کنید و در کنار کار، تفریحات و برنامه های نشاط بخش برای خود داشته باشید تا به کاهش استرس، خستگی و بی حوصلگی شما کمک کند.

استرس می تواند یکی دیگر از عواملی باشد که در شروع اولین روز از هفته تنش هایی را برای فرد به وجود آورد مدیریت و کاهش استرس با روش های مؤثر شما را برای زندگی بهتر هدایت می کند.

shanbe 1 - چگونه اول هفته پر انرژی داشته باشیم؟

۴- شنبه را مثل روزهای دیگر تصور کنید:

اگر شما این نگرش را داشته باشید که تمام روزهای هفته مانند یکدیگرند و فقط شما هستید که می توانید این تفاوت را در کیفیت روزها ایجاد کنید راحت تر اولین روز هفته را آغاز خواهید کرد. تفکرات مثبتی نسبت به این روز را در خود ایجاد کنید تا بهره وری بیشتری در این روز داشته باشید.

منبع : آرگا

برچسب :


منبع:arga-mag.com
گرداوری :فان نیوز

چگونه اول هفته پر انرژی داشته باشیم؟

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز