كسي كه هرگز تحت فشار نزيسته باشد، آزادي را لمس نمي كند.
خوش آمدید - امروز : دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷
خانه » مدل لباس دخترانه » ماری که به روشی خارق العاده شکار می کند

اطلاعیه سایت

ماری که به روشی خارق العاده شکار می کند

ماری که به روشی خارق العاده شکار می کند

فان نیوز :

ماری که به روشی خارق العاده شکار می کند

ماری که به روشی خارق العاده شکار می کند

by ادامه مطلب

مارها برای خوردن شکار دهان خود را به طور کامل باز می کنند و به یکباره طعمه را می بلعند در منطقه جنوب شرقی آسیا که زیست گاه گونه از مارهای چشم گربه ای است این مارها در هنگام شکار طعمه را به چند قسمت تقسیم کرده و بعد آن ر ا می خورند.

 mar - ماری که به روشی خارق العاده شکار می کند

مار موجودی است که برای خوردن از کمک گرفتن دست و دندان بی بهره است و با عمل بلع این کار را انجام می دهد گونه مارهای چشم گربه در زیست گاهی زندگی می کنند که با میزان کم شکار همراه است اما با این وجود این مارها می توانند شکار انجام دهند و در شکار طعمه های گزینشی دارند خرچنگ طعمه مورد علاقه برای این گونه از مارها است.

خرچنگ ها در هنگام پوست اندازی دارای پوستی نسبتا نرم خواهند بود و در این زمان مارها بهترین فرصت را برای شکار طعمه دارند مار با به دهان گرفتن خرچنگ و حلقه زدن به دور آن می تواند طعمه را به چند قسمت تقسیم کند.

mar0 - ماری که به روشی خارق العاده شکار می کند

تقسیم کردن طعمه توسط مار موجب می شود تا قابلیت خوردن شکارهای بیشتری را داشته باشد و احتمال تداوم زندگی این گونه از مارها نسبت به دسته های دیگر بیشتر خواهد بود.

تحقیقات مختلفی بر روی دیگر گونه های مارها صورت گرفته است که نشان می دهد این دسته از مارها نیز می توانند قابلیت هایی این چنین داشته باشند در این تحقیقات برخی از این گونه ها خرچنگ هایی با اندازه کوچک و برخی میگو را از طریق عمل بلع می خوردند.

منبع : آرگا

برچسب :


منبع:arga-mag.com
گرداوری :فان نیوز

ماری که به روشی خارق العاده شکار می کند

اشتراک گذاری مطلب
برچسب ها : , , , , , , , ,

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز