آسمان برای گرفتن ماه تله نمی گذارد، آزادی خود ماه است كه او را پایبند می كند.
خوش آمدید - امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷
خانه » مدل لباس دخترانه » شرایط و مدارک مورد نیاز برای دریافت وام اشتغال روستایی

اطلاعیه سایت

شرایط و مدارک مورد نیاز برای دریافت وام اشتغال روستایی

شرایط و مدارک مورد نیاز برای دریافت وام اشتغال روستایی

فان نیوز :

شرایط و مدارک مورد نیاز برای دریافت وام اشتغال روستایی

شرایط و مدارک مورد نیاز برای دریافت وام اشتغال روستایی

by ادامه مطلب

وام اشتغال روستایی یکی از بهترین کارهایی است که دولت جهت کمک به روستاییان در نظر گرفته است. این امر می تواند به اشتغال جوانان روستایی در زمینه تولید محصولات با کیفیت کشاورزی، تولید ماشین آلات کشاورزی، تولیدات پوشاک، تولیدات نان و دیگر فعالیت ها کمک شایانی کند.

در این مقاله به ارائه مطالبی مهم در رابطه با وام اشتغال روستایی می پردازیم؛ لذا توصیه می کنیم که متقاضیان دریافت وام و تسهیلات روستایی حتما این مقاله را مطالعه کنند تا از شرایط و مدارک مورد نیاز آن آگاه شوند.

شرایط لازم برای دریافت وام اشتغال روستایی

در مباحث قبلی به معرفی شرایط وام ازدواج ۱۵ میلیونی و همچنین مدارک مورد نیاز برای وام ازدواج پرداختیم. حال قصد داریم شما عزیزان را با یکی دیگر از وام ها و تسهیلات که امروزه کاربردهای مفیدی دارد آشنا نماییم. وام اشتغال یکی از مهم ترین وام هایی است که می تواند به اشتغال قشری از جامعه مخصوصا جوانان کمک کند. برای دریافت هر نوع وام و تسهیلاتی یک سری شرایط و تهیه مدارکی لازم است. دریافت وام اشتغال روستایی نیز از این قاعده مستثنا نیست.

Rural Employment Loan 5 - شرایط و مدارک مورد نیاز برای دریافت وام اشتغال روستایی

وزارت کار و تعاون اعلام کرده است که این وام هم به اشخاص حقوقی و هم به اشخاص حقیقی تعلق می گیرد. اما گفته شده است پرداخت این وام بیشتر به انجام کارهای گروهی و طرح های تعاونی اختصاص می یابد. به روستاییانی که قصد تولید گیاهان دارویی دارند یا در تولید صنایع دستی مشارکت دارند اولویت پرداخت وام با آنان است. همچنین گفته شده است: این وام بیشتر به آن دسته از استان هایی تعلق می گیرد که در تولید ماشین آلات کشاورزی، صنایع دستی، بسته بندی میوه، خشکبار صادراتی و تولید نان اقدام می کنند. ناگفته نماند که جوانان در اولویت کار قرار می گیرند.

Rural Employment Loan 3 - شرایط و مدارک مورد نیاز برای دریافت وام اشتغال روستایی  Rural Employment Loan 2 - شرایط و مدارک مورد نیاز برای دریافت وام اشتغال روستایی

مدارک مورد نیاز برای دریافت وام تسهیلات روستایی

  • اصل شناسنامه با کپی
  • اصل کارت ملی با کپی
  • برای آقایان ارائه کارت پایان خدمت لازم است
  • مدارک مشخص محل سکونت متقاضی و ضامنین و مدارک شغلی ضامنین
  • معرفی نامه از طرف کمیته مالی و فنی
  • مجوز مربوط به فعالیت مورد نظر
  • پروانه تاسیس واحد تولیدی
  • ارائه طرح اقتصادی موردنظر

Rural Employment Loan 1 - شرایط و مدارک مورد نیاز برای دریافت وام اشتغال روستایی

گفته می شود در طی یک ماه طرح ثبت شده بررسی می شود و افرادی که متقاضی دریافت وام هستند سه ماه فرصت دارند تا مدارک لازم را ارائه  دهند. لازم به ذکر است در صورت داشتن هر گونه سئوال یا جهت ثبت نام می توانید به آدرس سایت Kara.mcls.gov.ir مراجعه نمایید و از اطلاعات مطرح شده در این سایت نهایت استفاده را ببرید.

منبع : آرگا

برچسب :


منبع:arga-mag.com
گرداوری :فان نیوز

شرایط و مدارک مورد نیاز برای دریافت وام اشتغال روستایی

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز