سعادت عادت است آنرا پرورش دهید.
خوش آمدید - امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷
خانه » مدل لباس دخترانه » ساختن الماس به شکل مصنوعی با استفاده از مایکروویو

اطلاعیه سایت

ساختن الماس به شکل مصنوعی با استفاده از مایکروویو

ساختن الماس به شکل مصنوعی با استفاده از مایکروویو

فان نیوز :

ساختن الماس به شکل مصنوعی با استفاده از مایکروویو

ساختن الماس به شکل مصنوعی با استفاده از مایکروویو

by ادامه مطلب

در بازار تجاری خرید و فروش الماس از بین ۴ الماسی که خرید و فروش می شود ۱ الماس، الماس خونین و کثیف است که برای تأمین تجهیزات جنگ داخلی در آفریقا فروخته می شوند که تشخیص آن کار دشواری است و به همین خاطر دانشمندان به ساخت الماس های مصنوعی پرداخته اند.

almas 1 - ساختن الماس به شکل مصنوعی با استفاده از مایکروویو

ساختن الماس در شرایط خاص آزمایشگاهی مسیر زیادی را طی خواهد کرد اما چیزی که بیش از هر چیز دارای اهمیت است ایجاد روابط دوستانه با محیط زیست و کاهش مشکلات انسانی و اخلاقی در استخراج الماس است. به طور کلی تهیه الماس به روش انسانی آن مقرون به صرفه خواهد بود.

این الماس ها از ساختار مشابه با الماس های معدنی برخوردارند و با الماس های ارزان قیمت تفاوت دارند در شکل گیری این فرایند با استفاده از یک الماس کوچک و قرار دادن آن در مایکروویو در مجاورت با گاز کربنی متان، الماس مصنوعی ساخته می شود.

مجاورت این گاز با الماس کوچک در مایکروویو می تواند به ساخت مقدار زیادی از الماس کمک کند روند تشکیل یک توپ پلاسمایی الماس به مدت ۱۰ هفته به طول می انجامد این الماس ها به قدری با الماس های معدنی مشابه هستند که افراد ماهر با استفاده از دستگاه های مخصوص قادر به تشخیص آن می باشند.

almas 2 - ساختن الماس به شکل مصنوعی با استفاده از مایکروویو

طبق گزارشات موجود الماس های ساخته دست انسان سهم کمی از بازار ۸۰ میلیاردی فروش الماس را از آن خود کرده است. با این وجود که الماس های طبیعی بیشتر مورد پذیرش هستند ساخت الماس مصنوعی در حال افزایش است و این موضوع موجب ایجاد جدال میان سرمایه گذاران در هرد دو عرصه خواهد شد.

سرمایه گذاری بر روی تجارت الماس کار بسیار بزرگی است که بیشتر توسط سرمایه دارن پر قدرتی چون: وارن بافت، والمارت و ویشال مهتا صورت می گیرد و بخش عظیمی از این صنعت در سنگاپور وجود دارد.

منبع : آرگا

برچسب :


منبع:arga-mag.com
گرداوری :فان نیوز

ساختن الماس به شکل مصنوعی با استفاده از مایکروویو

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز