ضعیف‌الاراده کسی است که با هر شکستی بینش او نیز عوض شود.
خوش آمدید - امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷
خانه » مدل لباس دخترانه » سرنوشت راننده بیل مکانیک که با جسد مومیایی رضاخان سلفی گرفت

اطلاعیه سایت

سرنوشت راننده بیل مکانیک که با جسد مومیایی رضاخان سلفی گرفت

سرنوشت راننده بیل مکانیک که با جسد مومیایی رضاخان سلفی گرفت

فان نیوز :

سرنوشت راننده بیل مکانیک که با جسد مومیایی رضاخان سلفی گرفت

سرنوشت راننده بیل مکانیک که با جسد مومیایی رضاخان سلفی گرفت

by ادامه مطلب

سرنوشت راننده بیل مکانیک که با جسد مومیایی رضاخان سلفی گرفت و شایعات درباره عاقبت سلفی راننده بیل مکانیک با جسد رضاشاه را در زیر بخوانید .

سرنوشت راننده بیل مکانیک کشف جسد رضاخان

در شبکه های اجتماعی برخی از دشمنان انقلاب و طرفداران شاهنشاهی که وابسته به بیگانگان هستند بعد از کشف جسد در حرم شاه عبدالعظیم شروع به ساختن شایعات خنده دار و مضحکی کردند.

شایعاتی که همانند بسیاری از کارهای دیگری که در شبکه‌های بی بی سی و یا وابسته به دشمنان انقلاب انجام می‌شود تا ذهن مردم را به انحراف بکشند.

دروغ خنده دار کانال‌های ضد انقلاب

کانالهای دشمنان انقلاب تصویر یک جسد با لباس قرمز را در فضای مجازی منتشر کردند و مدعی شده اند که این عکس مربوط به راننده بیل مکانیک است که با رضاشاه سلفی گرفته!

تنها استناد این افراد که اقدام به انتشار چنین اخبار کذبی زده اند فقط یک لباس قرمز است که بر تن جسد می باشد.

لازم به ذکر است که این تصویر مربوط به کشف یک جسد در سال ۱۳۸۴ در اطراف یک رودخانه در لاهیجان میباشد که دشمنان انقلاب با مطرح کردن چنین اخبار دروغی سعی در انحراف اذهان عمومی دارند.

54698 shabnak.ir  - سرنوشت راننده بیل مکانیک که با جسد مومیایی رضاخان سلفی گرفت

اول اینکه جسد کشف شده در اطراف حرم شاه عبدالعظیم که گمانه‌زنی‌های زیادی درباره اینکه متعلق به مومیایی رضا شاه است رد شده و با ازمایش DNA مشخص شد یک جسد معمولی بوده که به دلیل شرایط موجود در زیر خاک کاملاً تجزیه نشده است و بقایای یک جنازه معمولی می باشد و به هیچ عنوان مومیایی نیست.

شایعه کذب قتل راننده بیل مکانیک کشف جسد رضاخان

حالا برخی از کانال های تلگرامی وابسته به سازمان مجاهدین خلق که یکی از دشمنان قسم خورده ی مردم ایران هستند برای جو سازی در کانال آمدنیوز با انتشار یک عکس قدیمی از یک جسد با لباس قرمز ادعای کذب و مضحکی مبنی بر قتل راننده بیل مکانیک که با رضاشاه سلفی گرفته را مدعی شده اند.

همانطور که در بالا ذکر کردیم این تصویر با لباس قرمز مربوط به سال ۱۳۸۴ بوده که در شهر لاهیجان در کنار یک رودخانه یک پسر جوان غرق شده بود و تاریخ انتشار این تصویر با تاریخ کشف جسد در اطراف شاه عبدالعظیم مطابقت ندارد

شایعات داغ در تلگرام و اینستاگرام

متاسفانه در فضای مجازی و به خصوص کانالهای تلگرامی برای جذب مخاطب و افزایش ممبر هر خبری که به دست مدیر های کانال میرسند بدون اینکه این خبر صحت دارد یا خیر بر روی کانال خود به اشتراک می‌گذارند و باعث می‌شوند که شایعات بسیار زیادی در فضای مجازی به راه بیفتد

 


منبع:http://shabnak.ir
گرداوری :فان نیوز

سرنوشت راننده بیل مکانیک که با جسد مومیایی رضاخان سلفی گرفت

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز